Sprzedaż kruszywa / ziemi

/Sprzedaż kruszywa / ziemi
Sprzedaż kruszywa / ziemi 2019-05-31T14:09:02+02:00

Sprzedaż kruszywa

Sprzedaż kruszywa pochodzącego z recyklingu( gruz betonowy, gruz ceglany) oraz piasku. Zapewniamy transport własnym sprzętem na terenie całego kraju.

Nasza działalność skupia się także na dostarczaniu klientom materiałów sypkich, zarówno poprzez ich sprzedaż kruszywa jak i transport.

W naszym asortymencie posiadamy:

  • Żwir
  • Piasek
  • Kamienie ogrodowe, budowlane, drogowe i inne
  • Tłuczeń
  • Otoczaki itp.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu wykonujemy zlecone nam usługi szybko, sprawnie i zgodnie z wymaganiami klientów. Wykonujemy również usługi kruszenia i sprzedaży powstałego w tym procesie towaru w postaci gruzu betonowego, gruzu ceglanego oraz gruzu żelbetowego.

Poniżej przedstawiamy naszą KRUSZARKĘ PEGSON podczas pracy:

Piasek i żwir

W naszej ofercie znajduję się między innymi sprzedaż piasku zasypowego i płukanego o frakcji od 0 do 2. Surowce pozyskujemy z własnych źródeł. Aby zapewnić jak najwyższą jakość materiałów dbamy o ich odpowiednie składowanie. Materiał musi być składowany w odpowiednich warunkach, ponieważ tylko w taki sposób do klienta może trafić towar w najlepszym stanie. Towar sprzedajemy w postaci suchej i przesianej.

Kamień

Oferujemy sprzedaż surowców w tym kamieni ozdobnych, ogrodowych i drogowych. Nasze produkty pozwalają zarówno na estetyczną aranżację wokół domu czy budowę ogrodzenia, jak i do utwardzenia wjazdu, placu czy budowę drogi. Posiadamy materiał o różnej wielkości.

kom. 885 537 456 | toalety.budimax@o2.pl

Zapraszamy klientów z miast: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie.