Ogrodzenia

/Ogrodzenia
Ogrodzenia 2019-05-31T13:55:15+02:00

Wynajem barierek ochronnych

Ogrodzenia przenośne wykorzystuje się na imprezach plenerowych, manifestacjach i placach budów. Są nieocenioną pomocą dla organizatorów. Pomagają utrzymać porządek podczas festiwali, koncertów, targów branżowych.

W zależności od potrzeb można wybrać różne rozwiązania. Barierki ochronne pod sceną ułatwiają kontrolę nad tłumem, a ogrodzenia policyjne są wykorzystywane podczas manifestacji i większych eventów. W budownictwie najczęściej stosuje się wytrzymałe i ocynkowane ogniowo stalowe ramy wypełnione blachą. Są one bardzo stabilne i mocne. Ogrodzenia przenośne są bardzo łatwe w montażu i odporne na szkodliwe czynniki atmosferyczne.

W naszej ofercie posiadamy do wynajęcia ogrodzenia typu MONROVIA, które charakteryzują się szybkim montażem oraz stosunkowo niewielką wagą, dzięki czemu istnieje możliwość szybkiego zabezpieczenia dowolnego terenu lub wyznaczenia ciągów komunikacyjnych.
Uzupełnieniem tego typu barierek ochronnych są bramki wejściowe typu MONROVIA, które również charakteryzują się szybkim montażem oraz stosunkowo niewielką wagą.

Dane techniczne:
Wymiary: wysokość 1100 mm, długość 2400mm
Materiały: rury stalowe , pręty stalowe

kom. 885 537 456 | toalety.budimax@o2.pl

Zapraszamy klientów z miast: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie.